LAVIO

Otvorením prevádzky LAVIO - rozširujeme naše služby pre hotely a reštaurácie , catering, eventy, firmy ako aj jednotlivcov o oblasť predaja luxusného plastového riadu GOLD PLAST a papierového programu, t.j. predaja servítok ,obrusov, šerp , prestieraní..., z netkanej textílie /Arlaid/ , papiera a ďalších materiálov.

V shoorome – vzorkovej predajni - Vám predstavíme jednotlivé produkty od popredných svetových výrobcov počnúc firmou GOLD PLAST, MANK, PAPER+DESIGN, PACK SERVICE , PAPSTAR, DUNI.... a ďalších, v rôznych farbách, materiáloch , tvarov a rozmerov ktoré dokonale umocnia atmosféru a harmóniu každej príležitosti. Nadčasová elegencia, premyslená koncepcia designu , inovačné materiály a prvotriedna kvalita výrobkov sú zárukou neobmedzených možností pri stolovaní na vysokej úrovni.

KOMPLEXNÝ PLASTOVÝ A PAPIEROVÝ PROGRAM, GASTRO OBLEČENIE PRE:

  • catering
  • hotelový servis
  • reštauračný servis
  • eventy a spoločenské podujatia
  • kongresové centrá
  • jednotlivcov a firmy

DESIGN PLAST

štýlová kolekcia plastových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov, finger food, príbory, misky, taniere, poháre... v neobmedzených farebných kombináciách s dôrazom na najvyššiu kvalitu, praktickosť a použiteľnosť uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

SERVÍTKY

kolekcia ponúkajúca správny druh na každú príležitosť, svojou kvalitou dokážu nahradiť aj textilné obrúsky. Farebná škála je navrhovaná tak, aby umožnila kombináciu s inými výrobkami použitými pri stolovaní / sviečky, kvetinová výzdoba. Prvotriedny materiál nerozoznateľný od textilu z nich robí ideálnu voľbu aj pre slávnostné i každodenné príležitosti.

Servítky ARLAID / netkaná textília/ sú výborne skladateľné, na dotyk nerozoznateľné od textilu, sú hebké a príjemné, servítky CLASSIC sa vyznačujú 4 vrstevnou štruktúrou, servítky TISSUE s dokonalou savosťou , servítky UNI jedinečnou farebnou škálou, servítky GASTRO z 1 -2 – 3 vrstevného materiálu a rôznych rozmerov, servítky PAPIERové skladané so vzorom i jednofarebné - sú pripravené vytvoriť jedinečnú atmosféru stolovania.

Súčasťou kolekcie sú aj kokteilové , resp. skladané 1/8 TISSUE servítky.

OBRUSY

jedinečné kolekcie . Nie sú len funkčným prvkom, ktoré chránia Váš stôl, ale sú základom pre zjednotenie priestoru. Široká škála farieb a vzorov, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam počnúc svadbou až po cateringové párty , poskytujú prvotriednu kvalitu, štýl a pohodlie.

Ideálne rozmery pre každý typ stola, z netkanej textílie s impregnáciou i bez, silné pevné a umývateľné materiály , luxusné obrusy s akrylovou povrchovou úpravou , papierové obrusy – vynikajúcej kvality pre veľké akcie, ľahká manipulácia - sú len niektoré vlastnosti pre čistý, svieži a dokonalý vzhľad Vašich stolov.

OBRUSOVÉ ROLKY

Obrusové rolky rôznych rozmerov i skladané kolekcie rôznych farieb, materiál pripomínajúci látku , - mäkký na dotyk, opakovane použiteľné vďaka vode odolným úpravám a pevným štruktúram - predstavujú jedinečný svet praktických a estetických výrobkov pre reštaurácie, hotely a catering.

RAUTOVÉ SUKNE

elegantný doplnkový prvok. S rautovými sukňami z prvotriedneho materiálu , rôznych farieb ľahko premeníte každý stôl na elegantný banketový alebo konferenčný. Samolepiaci materiál s ľahkou aplikáciou je lacný spôsob dekorácie švédskych stolov , výstavných plôch ale i konferenčného pódia.

ŠERPY - STREDOVÉ PÁSY

/ Tete a Tete – kolekcie vytvárajúce dokonalú atmosféru. Používané ako prehoz na stôl /priečne resp. pozdĺžne/ dodávané v rolkách i skladané, s možnosťou predelu vďaka predpríprave z výroby./ perforované/. Kombinovateľné vďaka farebnej i materiálovej škále s obrúskami, obrusmi, ale i rautovými sukňami. Jednofarebné, vzorované, s metalickým efektom - pre rôzne príležitosti. Posilujú eleganciu stolovania.

PRESTIERANIE

kolekcie pre rýchle stolovanie. Určujú smer vývoja v stolovaní. Farebné kombinácie v súlade so servítkami resp. príborníkmi sú osviežením atmosféry Vášho domova i podniku. Prestierania 30 x 40 cm, resp. okrúhle jednofarebné, vzorované , i s plastickou potlačou, z netkanej textílie i papierové tvoria nami ponúkanú jedinečnú kolekciu. Dva v jednom - Duo – Prestieranie s kapsičkou na servítku / Arlaid , Tissue/ a vloženým príborom. Elegantné , s možnosťou opakovaného použitia vďaka rôznym materiálom.Dokonalá voľba pre banketové stoly na konferencie s malým občerstvením, cateringy i pikniky.

Prestierania môžu byť i neoddeliteľnou súčasťou propagácie Vašej firmy, vďaka možnosti individuálnej potlače na základe požiadavky. Individuálna úprava spočívajúca v aplikácii Vášho loga , resp. iného oznámenia Vašim zákazníkom. – možnosť štýlovej inzercie.

PRÍBORNÍKY

Príborníky pre formálne i neformálne posedenie. Ideálne pre cateringy i - akcie s veľkým počtom hostí, ako aj exteriérové akcie. Kolekcie tvorené samostatnými príborníkmi resp spolu so skladanými servítkami rôzneho materiálu Airlaid i Tissue.

Samostatnú kolekciu tvoria 1 – 2 vrstvové zásobníkové skladané servítky jednofarebné i vzorované, štýlové s plastickou potlačou.Elegantná voľba zaručujúca čistotu pri manipulácii i úsporu času.Možnosť potlače Vášho Loga, resp. reklamy, ale aj jedálneho lístka. Možnosti potlače sú neobmedzené.

Osobitnú kategóriu tvoria kapsičky pre rýchle občerstvenie – dva v jednom – kapsička na rýchle občerstvenie s vloženou servítkou . Neprepúšťa mastnotu a tekutiny – maximálne hygienické zaručuje vysoký štandard Vašich služieb.

DOPLNKY

krúžky na servítky, sviečky, svietniky, lampy,...inšpiratívne produkty, ktoré premenia každú príležitosť v jedinečnú a dokonalú atmosféru ,dodávajú každému stolu príjemný a decentný štýl.

Designové , štýlové výrobky , no zároveň plne funkčné – sú neodmysliteľnou súčasťou aranžovania, spojenia estetiky a funkčnosti.

Naša profesionalita, a ochota Vám pomôžu nájsť správnu kombináciu praktických a esteticky príťažlivých výrobkov, ktoré dokážu vytvoriť plne funkčné prostredie pri stolovaní.

GASTRO SKLO

Veľmi široká ponuka kolekcií nápojového skla a svietnikov - výrobky s nadčasovým designom, vysokými úžitkovými vlastnosťami, unikátnymi technickými a technologickými parametrami, vyrábané z ekologicky čistej skloviny crystalite /crystalin/ v špeciálnej vyšľachtenej konzistencii, ktorá sa svojimi parametrami vyrovná 24%-nému olovnatému krištálu a v mnohom ho i predstihne.

Objavte jedinečnú kolekciu luxusného plastového riadu

a širokú ponuku gastro doplnkov

GASTRO plast

Talianska firma GOLD PLAST s viac ako 30-ročnou tradíciou so zameraním na výrobu jednorázového plastového riadu...

GASTRO papier

Luxusný papier-program pre každodenné a slávnostné príležitosti. V ponuke kvalitné, klasické a luxusné produkty...

GASTRO sklo

Ponuka obsahuje gastro sklo pre reštaurácie a hotely. Široký výber z katalógov...

SHOWROOM, Trieda KVP 1, 040 23 Košice
GSM.: +421-905-715-578 Email: info@lavio.sk | sitemap