Ponuka služieb

Naša spoločnosť pôsobí v Košiciach od roku 2000. Vznikla za účelom ponuky a realizácie komplexných služieb pre reštauračný a hotelový segment v týchto oblastiach:

  • Textil leasing– pre reštaurácie - /dlhodobý leasing/
  • Prenájom a predaj reštauračného textilu- /krátkodobý prenájom/
  • Malokapacitná práčovňa so zameraním na reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti / pranie a žehlenie reštauračného prádla/

TEXTIL leasing:

integrovaný balík služieb, ktorý zahŕňa dlhodobý servisný leasing reštauračného textilu /obrusy, obrúsky, šerpy, prestierania, banketové sukne, návleky na stoličky.../vysokej kvality, moderných materiálov, v širokej farebnej škále podľa predstáv zákazníka.

Reštauračný textil je šitý na mieru vo vybranej farebnej škále a potrebnom množstve. Ošetrovanie textilu, t.j. pranie a žehlenie sa uskutočňuje výlučne v našej prevádzke s maximálnym dôrazom na kvalitu vykonávaných služieb.

PRENÁJOM a PREDAJ REŠTAURAČNÉHO TEXTILU

Jednorázový prenájom reštauračného textilu pre slávnostné príležitosti. Predaj na mieru šitého reštauračného textilu vo vybraných farbách a materiáloch.

Malokapacitná PRÁČOVŇA

sa zameriava výlučne na profesionálnu údržbu – t.j. pranie a žehlenie reštauračného textilu v malokapacitných práčkach, čo zaručuje:

  • Pranie prádla každého zákazníka samostatne,
  • Program prania sa vykonáva výlučne na základe druhu textílie – t.j. podľa materiálu, farby, znečistenia, - /silon,ľan,bavlna.../
  • Mangľovanie, resp. žehlenie textílií – podľa požiadaviek
  • Flexibilná doprava - /odvoz – dovoz k zákazníkovi/

Na pranie a žehlenie využívame najmodernejšiu technológiu – šetrné k textílii. Profesionálny vyškolený personál je zárukou kvality našich poskytovaných služieb.

Sledovaním najnovších trendov v oblasti údržby a ošetrovania reštauračného textilu sa snažíme o zachovanie maximálnej kvality a predľženie životnosti materiálu.. Individuálny prístup a ústretovosť k zákazníkovi zaručujú spokojnosť našich klientov.

Objavte jedinečnú kolekciu luxusného plastového riadu

a širokú ponuku gastro doplnkov

GASTRO plast

Talianska firma GOLD PLAST s viac ako 30-ročnou tradíciou so zameraním na výrobu jednorázového plastového riadu...

GASTRO papier

Luxusný papier-program pre každodenné a slávnostné príležitosti. V ponuke kvalitné, klasické a luxusné produkty...

GASTRO sklo

Ponuka obsahuje gastro sklo pre reštaurácie a hotely. Široký výber z katalógov...

SHOWROOM, Trieda KVP 1, 040 23 Košice
GSM.: +421-905-715-578 Email: info@lavio.sk | sitemap